Tërbuni – Drini FK 4-4

Tërbuni – Drini FK 4️⃣ – 4️⃣ Kemi nisur Fazën Përgatitore për Sezonin 2019-2020 të premten në 26 korrik me ndeshjen miqësore me Tërbunin e cila përfundoi barazim 4-4.Në ndeshjen e sotme u provuan 23 lojtarë ku spikatën sulmuesit Ibrahimi Gjoka dhe Elezi. Trajneri Koka ndihet shumë i kënaqur me paraqitjen e skuadrës. Stërvitja e rradhës ditën e hënë tek liqeni artificial në orën 18-00.Në vazhdim do të kemi edhe ndeshje të tjera miqësore me ekipe të ndryshme.

lexo më shumë